13 czerwca przeżywaliśmy w naszej archidiecezji Święto Eucharystii w dziękczynnej modlitwie za pontyfikat św. Jana Pawła II oraz za nawiedzenie Kościoła łódzkiego w 1987 roku.
Dla mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego i okolic jest to szczególny dzień, podczas którego wspominamy św. Antoniego z Padwy. Dorośli, a szczególnie dzieci, młodzież i mamy oczekujące narodzin dziecka, otrzymują błogosławieństwo. Wszyscy z białymi liliami uczestniczą w Eucharystii, wypraszając łaski przez wstawiennictwo świętego patrona z Padwy.
Szczególnymi osobami, które modliły się w naszej parafii była kadra opiekuńcza, dzieci i młodzież wraz z rodzicami, podopiecznymi ośrodka Szkolno – Rehabilitacyjnego „Szansa” w Piotrkowie Trybunalskim. Po Mszy świętej w kościele, miało miejsce spotkanie rekreacyjne w budynku parafialnym.
Apelem Jasnogórskim zakończyliśmy wspólną modlitwę dobry eucharystycznej.
Święty Antoni, módl się za nami.
Święty Janie Paweł II, módl się za nami.
















































































































































































