Maryjny rajd rowerowy

W piątek 22 i 29 maja po raz kolejny ponad 180 osób, uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim wraz z opiekunami i rodzicami, pod przewodnictwem katechety Adama Borasa pielgrzymowali rowerami na 20 kilometrowej trasie do kapliczek maryjnych w lesie Rakowskim. Oczekiwani byli przez panie gospodynie, które opiekują się miejscami kultu Matki Bożej. Po odśpiewaniu nabożeństwa majowego powrócili do parafii, gdzie w budynku parafialnym razem z duszpasterzami uczestniczyli we wspólnej agapie.

fot. E. Jagieło, P. Just. A. Boras.