Bierzmowanie

Przygotowanie do sakramentu bierzmowania trwa trzy lata. Rozpoczyna się na początku klasy VII. Kończy się przyjęciem bierzmowania pod koniec klasy I szkoły ponadpodstawowej.

Jednocześnie przypominamy, że oprócz udziału w katechezie szkolnej przygotowujemy się również w parafii.

Obejmuję ono: cykl spotkań kandydatów do bierzmowania (IX, X, XI, XII – rekolekcje, II, III- IV – rekolekcje, V).


Szczegółowe informacje dla poszczególnych grup, znajdują się w odnośnikach:

Rok I – klasa 7

Rok II – klasa 8

Rok III – klasa 1