Święta Maryjo, Matko Boża, módl się za nami.



w Piotrkowie Trybunalskim

29 maja naszą parafię i kościół nawiedził Jego Eminencja Ksiądz
Kardynał Konrad Krajewski, Metropolita Łódzki.
Ksiądz Kardynał interesował się życiem parafialnym, działalnością
grup, odwiedził sale w budynku katechetycznym. W kościele
modliliśmy się przy relikwiach świętego Jana Pawła II, świętej
Faustyny Kowalskiej i błogosławionego Michała Giedrojcia. Dzięki
wystawie zdjęciowej z 37 – lecia historii parafii uświadomiliśmy sobie
ogrom dzieła jakie zostało dokonane.
Jego Eminencja Ksiądz Kardynał Konrad błogosławi całej naszej
wspólnocie parafialnej.
Jesteśmy bardzo wdzięczni Księdzu Kardynałowi za modlitwę i
nawiedzenie naszego kościoła.








W II dzień Zielonych Świątek (25 maja) msze święte odbędą się o godz.: 7.00, 8.30, 10.00, 17.00, 18.00.
W piątek 22 i 29 maja po raz kolejny ponad 180 osób, uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim wraz z opiekunami i rodzicami, pod przewodnictwem katechety Adama Borasa pielgrzymowali rowerami na 20 kilometrowej trasie do kapliczek maryjnych w lesie Rakowskim. Oczekiwani byli przez panie gospodynie, które opiekują się miejscami kultu Matki Bożej. Po odśpiewaniu nabożeństwa majowego powrócili do parafii, gdzie w budynku parafialnym razem z duszpasterzami uczestniczyli we wspólnej agapie.



























































fot. E. Jagieło, P. Just. A. Boras.
Spowiedź odbędzie się:
1) przed bierzmowaniem w piątek i sobotę o godzinie 18:00
2) przed I Komunią Świętą – sobota godzina 9:00;
3) przed rocznicą I Komunii Świętej – sobota godzina 9:30.