Pielgrzymka do Lwowa

Zapraszamy do udziału w kolejnej pielgrzymce organizowanej przez wspólnotę Kościoła Domowego z cyklu „Na Drogach Wolności”.

LWÓW I OKOLICE 27 – 30 czerwca 2020 roku

1 dzień – 27 czerwca (sobota) – wyjazd z Piotrkowa o godzinie 4:00. Przejazd przez Przemyśl do Lwowa. Zwiedzanie cerkwi Św. Jura, spacer po rynku, czas wolny. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
2 dzień – 28 czerwca (niedziela) – śniadanie i zwiedzanie Poczajowa (ławra prawosławna), Krzemieńca (miasto Juliusza Słowackiego, „Góra Bony” z zamkiem, poznanie historii „Liceum Krzemienieckiego”), Oleska (zamek Sobieskich). Obiadokolacja, wieczorny spacer po Lwowie, nocleg.
3 dzień – 29 czerwca (poniedziałek) – śniadanie i zwiedzanie Lwowa z miejscowym przewodnikiem: Opery Lwowskiej, katedry rzymskokatolickiej z kaplicą Boimów, katedry ormiańskiej, spacer od kościoła bernardynów ulicą Akademicką do starego uniwersytetu, cytadeli, Ossolineum, ulicy 3 Maja. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg. Dla chętnych po obiadokolacji przejazd do centrum na wieczorny spacer.
4 dzień – 30 czerwca (wtorek) – śniadanie, wykwaterowanie i dalsze zwiedzanie Lwowa: Cmentarza Łyczakowskiego i „Orląt”. Około godziny 13:30 obiad w okolicach Lwowa. Powrót do kraju. Planowany przyjazd do Piotrkowa Trybunalskiego około godziny 22:00 – 23:00.

Koszt 840 złotych. W cenę wliczono:
– przejazd autokarem oraz ubezpieczenie KL i NNW,
– 3 noclegi, obiadokolacje i śniadania oraz 1 obiad według programu,
– usługę polskojęzycznego pilota i przewodnika terenowego,
– wstępy do zwiedzanych obiektów, opłaty graniczne i miejscowe.

KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA MOŻE ULEC ZMIANIE
DO WYJAZDU WYMAGANY PASZPORT WAŻNY MINIMUM 6 MIESIĘCY PO 30. 06. 2020
WARUNKIEM REZERWACJI JEST PRZEDPŁATA W KWOCIE 250 złotych

Informacje i zapisy u Księdza Mariusza