Nasi Goście

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

FaceBookGoogle+Flickr

W Imię Ducha Świętego - Lednica 2000

W Imię Ducha Świętego - takie jest hasło tegorocznego 19. spotkania na polach lednickich, które będzie miało miejsce 6 czerwca 2015 roku. Organizowany jest wyjazd na to spotkanie. Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się do Ks. Tomasza Estkowskiego z Parafii Św. Jakuba Apostoła - Fara lub do Ks. Sławomira Susika z Parafii Najświętszego Serca Jezusowego.

 

Czuwanie Odnowy w Duchu Świętym

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Miłosierni w Duchu”, zaprasza na Czuwanie Grup Odnowy w Duchu Świętym w Wigilię Zesłania Ducha Świętego. Czuwanie rozpocznie się o godzinie 20:30 w dniu 23 maja 2015 roku, w kościele Miłosierdzia Bożego w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Msza święta z modlitwą o uzdrowienie

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Miłosierni w Duchu”, zaprasza na Mszę świętą z adoracją i modlitwą o uzdrowienie. Msza święta rozpocznie się o godzinie 19:00 w dniu 21 maja 2015 roku, w kościele Miłosierdzia Bożego w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Łódź Piotrowa w drodze do Krakowa

Informujemy, że w związku z przygotowaniami rejonowymi do Światowych Dni Młodzieży, została uruchomiona strona internetowa piotrkow2016.pl, na której zamieszczane są aktualne informacje dotyczące przygotowań.